Tahad tasuta arvutit? Seekord ilma pettuseta!

Või mobiiltelefoni või 30 000-kroonist reisikinkekaarti?

Selleks tuleb anda digiallkiri ja osaleda loosimisel: https://www.arvutikaitse.ee/loos/

Tasuta on loosimine seetõttu, et sihtasutus Vaata Maailma koos oma partneritega soovib propageerida digiallkirja võimalusi ning demonstreerida näitlikult, kui lihtne ja soodne on anda digiallkirja.

Loosimisel osalemiseks tuleb siirduda aadressile https://www.arvutikaitse.ee/loos/, tutvuda loosimistingimustega, täita hilisemaks kontaktivõtmiseks tarvilikud lahtrid ning digiallkirjastada loosis osalemise taotlus (allkirjastatud taotlus saadetakse hiljem ka osaleja meiliaadressile).

Esimene vaheloosimine on juba reedel, 14. detsembril, loosi läheb neli mobiiltelefoni (neist üks Mobiil-ID-ga allkirjastajate vahel). Teine vaheloosimine on 18. jaanuaril, lõplik loosimine aga 6. veebruaril.

Muide, iga osaleja saab anda tervelt kaks allkirja: ühe ID-kaardiga, teise Mobiil-ID-ga. Konfidentsiaalsus ja isikuandmete kaitse on garanteeritud.

Mina ise kahjuks osaleda ei saa, reeglid ei luba 🙁
.

6 thoughts on “Tahad tasuta arvutit? Seekord ilma pettuseta!”

  1. Põnev asi, kuid mul ei õnnestunud mitte kuidagi Firefoxiga seda allkirja anda. Internet Explorer 7-ga töötas asi hetkega, kuid Firefox põhimõtteliselt hangus peale Java appleti laadimist.
    Huvitav, kas viga on minu arvutis (kasutate mõnda porti, mis Firefoxis keelatud?) või on Java progeja mõne pisikala teinud?:)

    Firefox 2.0.0.11, Java SE 1.6.0_03-b05, viimane ID-kaardi tarkvara.

  2. Reeglites ei ole kahjuks kirjas kas ühe auhinna võitja langeb järgmistest loosimistest välja või osaleb automaatselt kõigil kolmel?

  3. Väidetavalt võib tõrkeid tekkida juhul, kui Firefoxil mõni eelnev Java sessioon püsti jäänud.
    Kui brauseri sulgemine ja uuesti käimapanek probleemi ei lahenda, tuleks saata kiri aadressil abi@id.ee

  4. Osaleb kõigil. Seega mida varem pardale hüpata, seda suurem võidutõenäosus.

Kommenteerimine on suletud.