Privaatsus

Lisaks meie kasutajate turvaalase teadlikkuse tõstmisele on arvutikaitse.ee eesmärgiks hoolitseda selle eest, et meie kodulehekülje sisu oleks lisaks asjakohasusele ka huvitav ja pilkuköitev, lehekülg ise aga hästi navigeeritav ning vajalik info kergesti kättesaadav.

Selleks kogub arvutikaitse.ee statistikat meie lehekülje külastuste kohta. Kasutame Google Analytics’i teenust, mis järgib Google’i privaatsuskaitsepoliitikat. Meie eesmärgiks ei ole ning meil pole ka vastavalt lepingu tingimustele lubatud koguda andmeid, mis võimaldaksid meie kasutajaid ja nende käitumist meie leheküljel personaalselt identifitseerida.

Teie veebilehitsejasse paigaldatakse küpsis (cookie), mis on Teile ja Teie arvutile ohutu – seda kasutatakse anonüümse statistika kogumiseks. Iga arvutikaitse.ee külastuse kohta salvestatakse järgmised andmed: IP aadress, operatsioonisüsteem, keeleseaded, veebilehitseja, ekraaniresolutsioon, lehel külastatud URL-id, nendel viibimise aeg. Nimetatud andmete töötlemine on automaatne, arvutikaitse.ee kasutab ainult nende statistilist kokkuvõtet.

Ehkki andmete kogumine on anonüümne ning andmekogumi põhjal ei ole võimalik Teie isikut identifitseerida, võite Te oma privaatsuse täiendavaks kaitsmiseks keelata oma brauseril küpsiste vastuvõtu ning kasutada lehe lugemiseks mõnda IP-d peitvat veebilehitsejat, näiteks Torparki.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga