11 thoughts on “Kontakt”

 1. Tere. Spyboti viimane versioon on alla laetud, toimis tõrgeteta, kuni järgisin juhendit mis võimaldas keerulisema oleku.Sääl tegin üheainsa muudatuse, seoses nuhkvaraga, miski kasutaja otsingu ruudukesel klõpsasin ja hiljem kaks linnukest et kuidagi identifitseerida, enda arust mõtlesin nii et viiruste omanike otsimiseks.Praegu vigade otsimiseks kulutab mõne sekundi ja vastab et kõik OK.Taastasin lihtsa oleku, ikka sama vastus.Kas see Spybot on nakatunud?Palun avaldage väga täpne Kasutamisejuhend!

 2. Tõmbasin arvutikaitse lehelt enda arvutisse arvutikaitse Cyber Defender Early defection Center ja nüüd ei saa seda arvutist enam välja.Kui kustutan tuleb kiri,et kõrvaldamine õnnestus aga ei kao ta kuhugi.Ostsin Kaspersky arvutikaitse aga kasutada ei saa.
  Mida teha?

 3. On selline tunne, et olen omale arvutisse saanud mingi väga jubeda viiruse, millest ma lahti ei ole saanud. Tõmbasin omale AVG, kuid tema ei leidnud seda viirust üles.
  Kas oskaksite soovitada arvutikaitse programmi mis oleks parem ja põhjalikum kui AVG?

 4. Tekkis väike küsimus, asun soomes, ning kasutan saunalahti netipulka.
  Viimasel ajal on hakkan tõrked tekkima allalaadimisel, õigemini kõik allalaadimised katkestatakse.
  Oskate ehk öelda, milles viga on, kas tegu võib olla mingi pahavaraga?

 5. Ise küsin, ise vastan.
  Viga paikne google cromis, ma ei tea miks, aga ta ei lasknud mul mitte midagi enam alla laadida, katkestas kõik allalaadimised koheselt.
  Proovisin teiste veebibrauseritega, ja asi toimis ilusti.
  Seega võib küsimused kustutada.

 6. Tere! Mure järgmine, mingisuguses meeltesegadushoos üritasin tirida mõningaid filme ja plaate e-mulest, panin ööseks tõmbama, hommikul arvuti välja lülitunud, avamisel pärast win-i salasõna sisestamist kohene log off, sama ka guesti alt. Mida teha-kas safe modes saab midagi päästa? Hädaline Sass

 7. Jah, kaval oleks arvuti kas Safe Mode’is või Live CD pealt käima tõmmata ja failisüsteem üle kontrollida. Kui see on korras, võiks juba viirustõrjujaid proovima hakata.

 8. Võiks kirjeldada säherdust pahavaralist weebividinat, mis praegu eesti netis liikleb, kusjuures mina sain selle eluka külge arvutikaitse.ee poolt pakutava ad-aware allalaadimise lehe poolt.

  http://www.mysearchresults.com

  selle otsimootori vidin kleebib end Mozilla brauserisse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga