themes theme

Nordea klientidelt proovitakse õngitseda internetipanga paroole

22. märts 2007 kirjutas Aare Kirna Vasta »

Nordea pank hoiatab, et tema kliendid on täna hommikul saanud e-kirju, milles palutakse saajal avaldada oma internetipanga paroolid.

Veelkord: ärge andke oma internetipanga paroole mitte kellelegi – olgu siis küsijaks elukaaslane, internetiportaali moderaator või pank ise.

Reklaam

4 kommentaari

 1. tige fisher ütleb:

  eee… a kuidas siis sisse logida saab? :((((

 2. Aare Kirna ütleb:

  Hea point! 🙂
  ID-kaardiga? Õigus, Nordeal seda võimalust ei ole…
  Nii et Solo internetipanga sisselogimisaknale tuleb oma paroolid ikkagi anda.

 3. Värske kaardiomanik ütleb:

  Böö, paroolikaardid on saatanast üleüldse. Ise tegin hiljuti ID-kaardi ja panin paroolikaardi ära. Enam ei kujuta seda vana koodiotsimist ja kulunud ning pea loetamatult kaardilt piilumist ning sissetoksimist ettegi.

  Ja Nordea vist ei toeta ID-kaarti ? Mina nii klikiaegsete asutustega lihtsalt asju ei aja 😀

 4. Lembit ütleb:

  Siia juurde sobib viidata kuu alguse uudist, et üks Rootsis süüdi mõistetud Nordea-pettur pabistab nüüd oma elu pärast (ITviikko, soome k.). Mehele mõisteti 1 aasta ja 9 kuu pikkune vangistus + pagendus. Mees on nüüd pagenduse otsuse edasi kaevanud, sest kardab, et kui peab Rootsist lahkuma, tapavad vene mafioosod ta ära. Koos kaaslasega õnnestus neil Nordea klientidelt välja petta 95 000 eurot, asja taga olla olnud vene maffia. Peale vahelejäämist soostusid need rootslased politseiga koostööd tegema, mispeale olla venelased neid ähvardanud. Pagenduse otsuse tühistamist kõrgema kohtu poolt peetakse äärmiselt vähetõenäoliseks.

Lisa kommentaar


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data03/virt53041/domeenid/www.arvutikaitse.ee/htdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2841