Windowsi uuendamine internetilehe kaudu

Aare Kirna, 20, november 2006

Ajakulu: ~5-30 minutit
Tase: Algaja
Windowsi operatsioonisüsteemist (nagu ka igast muust tarkvarast) avastatakse vigu või siis leitakse lihtsalt võimalusi tarkvara paremaks teha. Seetõttu ilmuvad Windowsile sageli uuenduste paketid. Sellise paketi mittepaigaldamine on väga ohlik: internetiühendusega arvuti nakatub siis kindlasti kurivaraga. Järgnevalt vaatame, kuidas uuendusi paigaldada.
See juhend on neile, kellel automaatne uuendustesüsteem mingil põhjusel ei tööta. Palju parem on, kui uuendused tehakse automaaatselt. Kuidas kontrollida, kas su arvuti toetab automaatseid uuendusi, saad lugeda siit: Windows XP Turvakeskus. Seejärel loe automaatsete uuenduste paigaldamise kohta siit: Windowsi automaatsed uuendused.
1) Ava Internet Explorer internetisirvija. Ükski muu sirvija ei sobi, tegu peab justnimelt IE-ga olema. Sisesta aadressreale windowsupdate.microsoft.com ja vajuta Enterit. Avaneval internetilehel vajuta nupule Express.up1.jpg
2) Windowsi uuendustelehekülg kontrollib, milliseid uuendusi sinu arvutile tarvis on. Oota kannatlikult. Sõltuvalt arvuti ja internetiühenduse kiirusest võib see aega võtta mõni sekund või terve tunni.

up2.jpg
3) Vajalikud uuendused leitud, pakub internetileht sulle nüüd uuenduste allalaadimise ja paigaldamise võimalust. Vajuta nupule “Download and Install Now”. Kui paigaldus lõppenud, vajuta nupule Close. Kui Close valikut ei pakuta, vaid antakse valida Restart ja Restart Now vahel, siis salvesta kõik lahtiolevad failid ja vajuta Restart Now. Valmis!

up3.jpg

Üks kommentaar to “Windowsi uuendamine internetilehe kaudu”

Kommenteeri

NB! Kommentaarid, mille tekstis on rohkem kui üks URL, tuleb toimetajal spämmifiltrist käsitsi ära päästa.

Läbu ja ropendamine kustutatakse!

Arvutikaitse is proudly powered by WordPress