themes theme

Windowsi automaatsed uuendused

20. november 2006 kirjutas Aare Kirna Vasta »

 

Ajakulu: ~10-30 minutit
Tase: Algaja
Windowsi operatsioonisüsteemist (nagu ka igast muust tarkvarast) avastatakse vigu või siis leitakse lihtsalt võimalusi tarkvara paremaks teha. Seetõttu ilmuvad Windowsile sageli uuenduste paketid. Sellise paketi mittepaigaldamine on väga ohlik: internetiühendusega arvuti nakatub siis kindlasti kurivaraga. Järgnevalt vaatame, kuidas uuendusi paigaldada.
Kui sul ei õnnestu leida Security Centerit (vt punkt 1), siis loe seda juhendit: Windowsi uuendamine internetilehe kaudu.1) Veendu, et Automaatsed Uuendused oleksid sisse lülitatud {link: Security Center}
2) Kui ekraani paremasse alanurka tekib järgneval pildil näidatud kollane ikoon, siis tähendab see, et Windows on tõmmanud endale internetist uuendused. Sellele tuleb kindlasti reageerida ning klõpsata sellele ikoonile vasaku hiirenupuga.
wu1.jpg
3) Avanevas aknas veendu, et valitud oleks “Express Install” ning vajuta nupule “Install”.
wu2.jpg
4) Vajuta nupule “I Accept”.wu3.jpg
5) Võid tööde-tegemistega jätkata. Uuendused hakkavad ennast paigaldama. Lõpuks võib arvuti taaskäivitamist (restart) paluda. Siis salvesta kõik oma avatud dokumendid ja vajuta “Restart now”.
wu4.jpg

Reklaam

Viited teistes blogides /
Reaktsioonid teistes blogides

  1. Arvutikaitse » Blog Archive » Windowsile kiiresti paigad peale!

Lisa kommentaar


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data03/virt53041/domeenid/www.arvutikaitse.ee/htdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2841