Pahavaratõrjuja Advanced System Protector Pro

Kes kiiresti tegutseb, võib kasutada võimalust ja tirida omale arvuti kaitseks hea nuhkvaratõrjuja Systweak Advanced System Protector täisversiooni. Erinevalt kodukasutajale tasuta versioonist võimaldab täisversioon ka reaalajakaitset  kõikvõimaliku pahavara suhtes. Antud pakkumine on selle artikli postitamise hetkest jõus veel 13 tundi ja 40 minutit ning allalaadimise link on saadaval lehel Giveawayoftheday.

Vajutage lingile Download Advanced System Protector Pro now ja tõmmake fail arvutisse. Pärast .zip faili lahtipakkimist avage kõigepealt readme.txt. Edasised juhised on siin tekstifailis kirjas. Kes aga soovib asja kiirendada, võib tegutseda ka nii:

Tirige Systweak kodulehelt Advanced System Protector – Personal ja seejärel kirjutage oma toimiv e-maili aadress sellel lehel vastavasse lahtrisse ning vajutage lingile Submit.

1sys1

Pärast seda kuvatakse lehel programmi aktiveerimise kood (alloleval pildil on see osaliselt kaetud). Programmi paigaldamise ajaks võib  lehe avatuks jätta, et hiljem siit kood kopeerida. Samuti võib selle kohe kopeerida ja kleepida kasvõi Notepad tekstifaili.

2sys-kood

Seejärel võib programmi installeerida arvutisse. Kõigepealt otsib ta automaatselt andmebaasi uuendusi ja pärast programmi taaskäivitust valige Help ja Enter Activation Key. Email Id reale tuleb kirjutada eelnevalt kasutatud e-maili aadress ja Activation Key reale lehel kuvatud aktiveerimiskood ning vajutada lingile Activate Now. Seejärel on programmi täisversioon koos reaalajakaitsega tööks valmis.

3sys3

4sys4

Kes ajapiirangu tõttu ei jõua omale programmi täisversiooni tõmmata, pole ka eriti midagi katki. Tasuta versioon kodukasutajatele on samuti väga hea, tõsi küll, reaalajakaitsed selles puuduvad, samuti ei saa tasuta versiooni sobival ajal automaatselt pahavara skanneerima ajatada. Ent erinevat kurivara leiab ja ka kustutab  hästi – väidetavalt tuvastatakse  enam kui 3 miljonit pahavaralist koodi alates nuhkvarast ja lõpetades troojate, klahvinuhkide, tagaukste jne. Minu arvutis on selle programmi tasuta versioonil olnud alati kindel koht olemas.

5sys67

Süsteeminõuded: Windows 2000, XP and Vista (both 32 and 64 bit)

3 thoughts on “Pahavaratõrjuja Advanced System Protector Pro”

 1. njah … ainus häda sellel programmil on see, et ta ei toeta teisi browsereid peale IE

 2. Olen soodustusi pakkuvalt lehelt Giveawayoftheday, millel väga paljud erinevad arvutiprogramme arendavad firmad teevad
  oma tasulistele toodetele reklaamkampaaniaid, tirinud üsna palju softi. Igal programmil on aegumistähtaeg erinev, vastavalt
  tootja müügipoliitikaga.

  Tavaliselt on nii, et programmid, mis ei vaja andmebaasidega uuendamist (näit. audio-ja video kõrvetajad ning -konvertijad, fotode töötlejad, registripuhastajad, mängud jne.) töötavad senikaua kuni kasutaja ise ei uuenda programmi värskema versiooni vastu – siis kaovad täisversiooni võimalused.

  Programmid aga, mis vajavad andmebaasidega uuendamist, näiteks tõrjeprogrammid nagu ka selles artiklis kirjutatud – neile
  rakenduvad tavaliselt samad õigused, mis ametlikult ostetud versioonide puhulgi. Tavaliselt on selleks ajaks aasta. NB!
  Uuendused kehtivad ainult sellesama programmi andmebaasidele aga mitte programmile endale – programmile uut versiooni peale paigaldades kaovad õigused ka täisversioonile.

  Muide, alati on kavalam mitte kasutada Giveawayoftheday pakutavat installifaili (vt. artikli kolmandalt pildilt võtmekujutisega
  Setup.exe faili), vaid kohe kodulehelt originaalfail arvutisse tirida ja sellesse kood sisestada. Asi on lihtsalt selles, et võtmekujutisega setup.exe fail võtab läbi interneti Giveawayoftheday serveriga ühendust ja kontrollib pakkumise kehtivust – kui lühiajaline pakkumine on ammu möödas, siis ei saagi enam programmi avada. Kui aga aktiveerimiskoodid on juba olemas nagu antud programmi puhul või siis readme.txt faili kirjutatult, siis saab sama programmi alati uuesti tõrgeteta aktiveerida, kui see on eelnevalt kodulehelt tiritud ja kuskil tagavaraks alles.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga