Elionilt veel uuem arvutikaitse lahendus

Raimo Matvere Elionist teatab, et nende pakutavas uues turvalahenduses Äri arvutikaitse on Eestis ainulaadne veebipõhine jälgimiskeskkond, milles näiteks firma IT-juht saab jälgida kõigi ettevõtte arvutite turvataset, leitud viirusi ja muud põnevat.
Äri arvutikaitse ühendab endas viiruse-, rämpsposti- ja nuhkvara tõrje ning tulemüüri. Toode põhineb F-Secure’i tarkvaral, mis on silma paistnud hea töökindluse ning kiire reageerimisega internetirünnetele: suurematele viiruspuhangutele suudab F-secure töötada välja kaitse ning tarkvara uuenduse keskmiselt 2-4 tunniga. Tarkvarauuendused toimuvad automaatselt ning Elion pakub teenusele ka ööpäevaringset eestikeelset tehnilist tuge.

Äri arvutikaitse erinevuseks võrreldes eraklientidele pakutava Arvutikaitsega on unikaalne veebipõhine jälgimiskeskkond, kust klient saab ise lihtsasti ülevaate ettevõttele tellitud litsentsidest. Samuti on võimalik jälgida, kas kõigil arvutitel on tarkvara uuendatud ning millal ja milliseid viirusi on leitud.

„Kevadisi sündmusi arvestades on ilmselt pea kõik ettevõtted mõistnud, et arvutite turvalisus on iga äri jaoks kriitilise tähtsusega. Oleme kindlad, et Äri arvutikaitse on maailmatasemel lahendus, mis katab valdava osa Eestimaa ettevõtete turvavajadustest,�? arvab Tõnis Hiiesalu, Elioni äriklientide toodete teenistuse ärijuht.

Lisainfot Äri arvutikaitse kohta saab lugeda siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga