Tasuta pilvepõhine viirusetõrje Immunet Protect (Clam AV)

Immunet Protect on pilvepõhine viirusetõrje, mis ei vaja igapäevaselt uuendamist värskete viirustevastaste signatuuridega – arvutis olevaid faile ja võimalikke nakkusi kontrollitakse ning analüüsitakse otse läbi interneti serverite kaudu, kus asuvad pahavaravastased andmebaasid.

Immunet viirusetõrje kaitseb reaalajas ligi 13 miljoni kurivara eest, olgu nendeks kas viirused, troojad, nuhkvara, botnetid või klahvinuhid. Immunet Protect sobib täiendavaks kaitseks mõne teise arvutisoleva viirusetõrje kõrvale, ilma et nad teineteist segama hakkaksid. Pilvepõhise tõrje eeliseks on väga väike mälukasutus ja ka ruumi kõvakettal kasutab ta vähe – kõigest umbes 14 MB.

Pahavara otsimisel on võimalik kasutada kolme meetodit:

  • Välk-kontroll, mille abil püütakse tuvastada pahavara aktiivsetest protsessidest
  • Valikuline kontroll, kui kasutaja ise otsustab, milliseid kettaid või kaustu peaks laskma tõrjemootoril pahavara suhtes üle kontrollida
  • Täielik kontroll, kui kogu arvutis olevad failid kammitakse põhjalikult üle

Immunet Protect on saadaval ka eesti keeles. Tasuta versiooni ei võimalda rootkit´ide avastamist ja e-posti andmebaaside kontrolli.

Programm võimaldab mõnel kontrollimist vajaval failil või kaustal paremklikki tehes kontrollida see üle võimaliku pahavara suhtes.

Programmi paigaldusfaili saab arvutisse tirida kas Immunet Protect kodulehelt või Clam AV kodulehelt – tegemist on ühe ja sama programmiga.

Pilvepõhine viirusetõrje sobib süsteemidele Windows 7 (32 bit, 64 bit), Vista (32 bit, 64 bit), Windows XP SP3 32 bit.

Ülevaatlik video Immunet Protect Free versioonist nii inglise keelse programmi arvutisse paigaldamisest kui ka lõpupoole eesti keelse versiooni paigaldamisest ja ka funktsioonidest:


Free real time antivirus Immunet Protect review… by arvutiturve

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga