SnoopFree Privacy Shield

Kas sinu kallal nuhitakse?
See on kurb, kuid täiesti võimalik! Nuhkvara liigub praegu kõikjal ja seda on lihtne ilma sinu teadmata sinu arvutisse installeerida. Nuhkvara salvestab kõike, mida sa arvutis teed. Mõnikord salvestatakse isegi pilte sinu arvuti ekraanilt. Kogu informatsioon saadetakse nuhkvara tegijale/omanikule. Nuhkijateks on mitmesugused kurjategijad, kes tahavad teada saadasinu paroole ja pangakoode, et siis sealt varastada.

SnoopFree Privacy Shield on on tarkvara, mis kaitseb sind ja sinu arvutit klahvinuhkide, ekraanisalvestajate ja mitmesuguse muu kurivara eest.

SnoopFree on kiire ja lihtne programm, mis koormab süsteemi minimaalselt. Programmi kasutamine on tasuta ja seda saab alla laadida siit.

Endal  aitas see kohe 🙂
Installisin Ventrilo MIX nimelise programmi. Ei oleks arvanudki, et see sisaldab viirust (Ventrilo MIX pole Ventrilo.com programm). SnoopFree andis kohe märku, et VentriloMix.exe on kahtlane (püüab klahvivajutusi salvestada). Kuna arvutil oli Kaspersky Internet Security peal, saadsin failid KLAB-i, kuna KIS ei leidnud sealt midagi. Sain siis 1 tunni pärast vastuse, pahalaseks osutus Trojan-Clicker.Win32.VB.tc
Muidugi blokeerisin SnoopFree-ga selle tegevuse ja eemaldasin programmi.

Soovitan teistelegi!

3 thoughts on “SnoopFree Privacy Shield”

  1. See hakkab tööle isegi msnni ja bsplayeriga, “tavakasutajale” liiga tüütu ja segadust tekitav.

  2. Veider on see, et Kaspersky’le näis see “riskware Hidden install” ohuna. Oskab keegi ehk seletada?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga