Millise brauseriga meid vaadatakse?

Eelmise sissekande jätkuks lisan ülevaate, milliste brauseritega arvutikaitse.ee-d jooksval nädalal külastati.

Tuleb arvestada, et siinsed kasutajad muretsevad oma turvalisuse eest keskmisest veidi rohkem.

2 thoughts on “Millise brauseriga meid vaadatakse?”

 1. Mina muretsesin oma arvuti pärast nii palju, et vahelduseks mädanevale windowsile jookseb juba pikemat aega linux (Fedora 10). Ja peaks vist seda ka mainima, et mu päevad on palju rõõmsamad ja meeldivamad 🙂

 2. Hea on tõdeda fakti, et IE 50% kõrval kasutatatkse kaalukalt ka 40% Firefox brauserit. Viimane on tõesti väga hea ja igati käepäraselt konfigureeritav brauser. 😉

  Mac OS-i Safari brauserit aga kasutatakse seevastu kõigest alla 1%. 🙁

  To:Kalev
  Jah, uus linux distro Fedora 10 pole paha valik. Kuid kahjuks ei toeta Fedora korralikult ATI videokaarte (pidev kamm endega). ATI videokaardid töötavad jõudsamini Ubuntu peal. Tundub et Linuxi puhul oleks üldse parim valik Nvidia videokaart.

  Mul juhtus Fedora 10 installil selline lustakas lugu, et mingi kummalise valemiga aktiveerus indoneesia klaviatuur. Kasutaja profiili sisse logida ei saanud. Mul läks tükk aega mõtlemisele ennem kui ma sellest indoneesia klaviatuuri aktiveeringule pihta sain.

  Ei imestaks sugugi kui ühel täiesti tavalisel päeval paneb Firefox oma kasutajate protsendiga pika puuga ära Internet Explorerile.
  Jääme siis seda aega kannatlikult ootama…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga