themes theme

Kaspersky ja Panda komplekstõrjed 22. oktoobril üheks aastaks tasuta!

21. oktoober 2009 kirjutas Priit Aasmäe Vasta »

Homme, 22. oktoober, on see päev, kui näeb ametlikult ilmavalgust Windows 7. Selle nn. erilise pidupäeva puhul teevad kingitusi ka mitmed tõrjeprogrammide tootjad. Just nüüd ja praegu, rahaliselt raskel ajal,  on ülimalt meeldiv osa saada taolistest pakkumistest, seega tasub hoolega surfata tõrjeprogrammide kodulehekülgedel ja otsida pakkumisi.

Hetkel on ametlikult oma eripakkumisest teada andnud kaks tuntud viirusetõrje tootjat.  Mõlemal puhul on tegemist kõik-ühes turvaprogrammiga, mis kätkeb endas viirusetõrjet, tulemüüri, nuhkvaratõrjet ja spämmikaitset. Pakkumine kehtib vaid ühel päeval – 22. oktoobril 2009. a, mil aktiveeritakse registreerimise- ja allalaadimislingid.

Kaspersky Internet Security 2010 aastane litsents on saadaval sellelt lehelt.

Kaspersky-Internet-Security-2010

Panda Internet Security 2010 aastane litsents on saadaval sellelt lehelt.

Panda-Internet-Security-2010

Reklaam

13 kommentaari

 1. Mati ütleb:

  Praegu küll ei saa seda tasutalitsentsi ju :S

 2. Mati ütleb:

  ok nüüd saab aga ta tahab mingit hosts e-mail aadressi ju :S

 3. raimo ütleb:

  see paistab olema jah mingi kinnine pakkumine, aga panda oma peaks toimima.

 4. Mati ütleb:

  mhm http://uk.houseparty.com/windows7uk
  siit sai selle host email-i aga see kinni pandud kahjuks 🙁

 5. Tanel ütleb:

  Panda on ainult USA elanikele.

 6. Mart ütleb:

  Kaspersky on ka vaid ameerika ja kanada peokorraldajatele.

  Offer is only extended to hosts and attendees of launch parties in the USA and Canada.

  Arvutikaitsest on saanud kollane ajakirjandus, kes si suvatse isegi fakte kontrollida. Valeinfo levitamise eest paluks nüüd vaata maailmal osta peotäis Kasperski litsentse ja jagada need arvutikaitse portaali lugejate vahel.

 7. Priit Aasmäe ütleb:

  Pidin ajapuudusel Pakkumiste kokkuvõttest küll homme kirjutama, aga püüan selle nüüd kohe kirja panna.

  Uudise algallikas asub siin- http://www.geckoandfly.com/2009/10/21/dont-crack-free-1-year-kaspersky-internet-security-2010-license-key/ ja siin http://www.geckoandfly.com/2009/10/21/dont-crack-free-panda-internet-security-2010-license-key-for-windows-7/ . Paraku siinsed uudised ei viita mitte kuidagi, et need on vaid kindlale sihtgrupile mõeldud. Küll aga sai uudis Googlest üle kontrollitud – kõik teised uudised olid samasisulised. Samuti said tirimislingid kontrollitud, et need puhtad oleks. Kontrollisin infot Kasperky enda foorumist, siis oli seal sama uudis kirjas – et pakkumine kõigile, tuleb vaid oodata, aga naljakas on see, et see postitus on sealt millegipärast praeguseks kadunud – “Sorry, the link that brought you to this page seems to be out of date or broken.”

  Veel imelikum, et ka need, kel on host-aadress, ei pääse löögile, kui lugeda välisfoorumeid, väljavõte postitusest – “Site Administrator – 10-22-2009 I am a host, but its not accepting even my registered host emailid!”

  Kui veel eraldi Kaspersky tirimislingi kohta kirjutada, siis reegleid on peale lingi aktiveerimist aina juurde tulnud (eriti just neid, mis punaselt).
  “Offer is only extended to hosts and attendees of launch parties in the USA and Canada” on ilmunud millalgi eilse päeva jooksul, hommikul 6.15 seda veel ei olnud. Kui mälu ei peta, oli siis vaid neli tingimust. Et jooksu pealt tingimusi muudetakse, on vast sellest, et huvi on üle maailma liiga kõrge. Paraku ma ise ei hinda Kasperskyt ja Pandat eriti kõrgelt, seega kahjuks isegi ei püüdnud ennast registreerida, mida kahetsen, sest ei ole saanud nüüd asja kontrollida. Alles mõni hetk tagasi läbi USA serverite ühinesin Win 7 Launch Partyga, eks nüüd hiljem näha ole, kas mulle saadetakse mail.

  Üsna piiri peal õpetusi jagav http://www.raymond.cc/blog/archives/2009/10/22/free-1-year-a-squared-anti-malware-license-on-windows-7-launch-party/ aga teatab veel ühest Win 7 pakkumisest. Selle õpetuse järgi sain aastase litsensi hetkel parimaks viiruste-, troojate ja pahavara tõrjujaks peetavast a-squared Anti-Malware 4.5-st. See on igaühe südametunnistuse asi, kas seda õpetust kasutatakse või mitte, mina peale katsetamist igatahes kustutasin programmi koos koodiga ära, ehkki kodulehel sai ametlikult litsents pikendatud aastaks.

  Samamoodi http://www.techno360.in/free-12-months-pc-tools-internet-security-2010-license/ teatab, et Westpac teeb promo 1 aasta tasuta PC Tools Internet Security 2010-le ja õpetab, kuidas seda saada. Kusjuures toimib. Ja mõtle, kuidas tahad, mingit pettust ei ole, nutikamad on lihtsalt leidnud õige tee, kuidas ametlikult promodest osa saada.

  Välisfoorumites on veel silma jäänud, et eriti just Kasperskyga pahandatakse, et on tuhanded uudist jaganud saidid “tanki” pannud, kuna enne kampaania käivitamist ei olnud selle kohta tingimusi kirjas. Mis muidugi aga tähendas Kasperskyle suurt reklaami, mida soovitigi.

 8. Mati ütleb:

  Mulle tuli see panda e-mail kohale muidu nüüd 😀
  ja saan ära registrerida

 9. Priit Aasmäe ütleb:

  Mati, aitäh, et teatasid.

  Võtsin ühendust kahe sõbraga, kes olid kah pakkumistest osa võtnud – ka neile on Panda registreerimisekoodid kohale tulnud, ühele neist lausa kolmele erinevale e-mailile, kuna tahtis igas mõttes kindel olla. Kusjuures kirjad saadeti IP-d muutmata, mille järgi saab tuvastada, et tegu on Eesti aadressidega, mitte USAst saadetud.

  Tundub, et Panda tuli oma pakkumisega auga toime, nii nagu kunagi ka Microsoft – http://www.arvutikaitse.ee/?p=1989 – kui teatas, et Security Essentials on ainult piiratud seltskonnale pakkumiseks. Mis aga Kasperskyga on juhtunud? Võibolla on neile MASU mõjunud raskemini kui teistele, aga et ikkagi oma suuremeelsust ja heatahtlikkust näidata , siis… vist oli see 15 või siis 30 koodi … ju ikkagi jagatakse laiali. Aga seegi on tore!

  Sõbra sõnul on Panda registreerimine suht keeruline, koosneb neljast sammust sellel lehel http://www.pandasecurity.com/homeusers/support/register/ . Igaks juhuks oli jätnud vaikimisi kirjed, mis viitasid USA-le, teised lahtrid täitis ka mingit moodi ära ja peale mitut ponnistust sai selle ikkagi sisse. Mainis, et vist lihtsam oleks olnud tirida mõnelt failijagamiselehelt (http://www.google.ee/search?q=Panda+Internet+Security+2010+download&ie=UTF-8&hl=et ) käivitusfail arvutisse ja siis lihtsalt kood sisse toksida.

  Kas siin kommenteerinud Raimo ja Tanel on Panda registreerimiskoodid saanud? Mu tuttaval pole ühega neist midagi peale hakata, minul samuti….

 10. Tanel ütleb:

  Panda aktiveerimiskood on täna hommikul mulle saadetud.

 11. raimo ütleb:

  Pole veel tulnud, aga kui teistele on, siis vast jõuab ka mulle.

 12. Siil ütleb:

  see Panda tegi arvuti jubedalt aeglaseks. Delfi lehe laadis peaaeu 20seki!!! uninstall ja Avira tagasi nüüd on kõik korras 🙂

 13. Mati ütleb:

  Mul oli sama lugu panin panda peale ja netilehti avas meeletult kaua arvuti oli ka väga uimane sama lugu mis Siil-ilgi

Lisa kommentaar


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data03/virt53041/domeenid/www.arvutikaitse.ee/htdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2841