Emsisoft Anti-Malware tasuta versiooni paigaldamise videoõpetus

a-squared Free ehk uue nimetusega  Emsisoft Anti-Malware´st olen kirjutanud juba mitmes artiklis. Viimase neist leiab siit pealkirja all Tasuta nuhkvaratõrje Emsisoft Anti-Malware, milles peatun põhjalikumalt, kuidas paigaldada programmi arvutisse tasuta versioonina.

Paraku aga paar päeva tagasi sain kirja, milles kurdetakse, et kust saaks tagasi „selle vana hea tasuta a-squared Free programmi, kuna nüüd pakutakse selle asemel ainult tasulist programmiversiooni  Emsisoft Anti-Malvare.”

Järgnev video peaks nüüd küll väga põhjalikult seletama, kuidas tuleb programmi arvutisse tirida ja paigaldada, millised funktsioonid on selles tasuta Freeware Mode versioonis saadaval ning kuidas programmiga töötada.

Palun pöörata ainult tähelepanu sellele, et videos ma välistan ühe pahavaralisena märgitud faili selle kustatmisest, lisades selle valgesse nimekirja (Add to Whitelist). Üldjuhul ikkagi peab alati just valima kas Quarantine selected objects (karantiini lisama, kust saab teda vajadusel ka uuesti vabastada) või Delete selected objects, mis eemaldab lõplikult pahavara arvutist.


 


Emsisoft Anti-Malware Freeware (A-squared Free)… by arvutiturve

One thought on “Emsisoft Anti-Malware tasuta versiooni paigaldamise videoõpetus”

  1. Sellised videod on väga tänuväärsed asjad, sest väheste kogemustega asjaarmastajatel võivad nii mõnedki asjad viltu minna. Kahju, et videos liikus nool mõnes kohas väga kiiresti, mistõttu oli protsessi tükati raske jälgida ning tuli korduvalt tagasi pöörduda aga tänud igatahes tegijale.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga