themes theme

Eesti tüdrukud Türgis jätkuvalt kuumad

29. august 2009 kirjutas Aare Kirna Vasta »

Tõeline džigitt armastab oma ratsut, ostab talle parimad rauad ja kirevaima sadula ning lööb looma karva hoolega läikima. Siis hüppab džigitt oma uhke ratsu selga ning kihutab püssi põmmutades, kinžalliga vehkides ning vaheldumisi Allahit ja oma esivanemaid abiks kutsudes otsima kaunitari, kelle silmad on sügavad nagu mägijärvede veed.

Uuema aja džigitt kimab mõistagi ringi ülesputitatud Murat 124-ga (siinkandis tuntud kui null-üks) ning tÅ¡ikke landib MSN-i kaudu. Kaasdžigittidega vahetatakse nii kogemusi kui tüdrukute MSN-i aadresse spetsiaalses foorumis, kus lisaks türgi iludustele figureerib ka mitusada ilmselt eesti nimega aadressi.

Ma muidugi ei tea, paljud selles nimekirjas olijaist ka tegelikult kuumade türgi poistega suhelda tahavad. Kuid kui avastate sealt enda aadressi, ei tasu vist edaspidi pead murda, miks türgi poisid teile pidevalt MSN-is sõbraks trügivad. Loodetavasti ei ole kellelgi enam nii vana Messengeri klienti, mis kontaktisoovid automaatselt aktsepteeris ning neid blokeerida ei lubanud?

Reklaam

3 kommentaari

 1. kaur ütleb:

  Huvitava tulemuse saab, kui võtta sealt lehelt suvaline (eesti) e-mail ja panna googlesse.
  http://www.google.com/search?q=%22annika0021@hotmail.com%22
  näiteks.

 2. Aare Kirna ütleb:

  Jah.
  Sama nimekiri näib olevat kunagi ka Rapidshare’is välja jagatud, kuid praeguseks hetkeks sealt eemaldatud.

Lisa kommentaar


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data03/virt53041/domeenid/www.arvutikaitse.ee/htdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781