Jälle üks MSNi parooliõngitseja

Lauri Säde, 12, mai 2008

Mulle saadeti MSN-is hiljuti viide aadressile http://ph0t0s.info/login.php
Avanenud aknas on selgelt kirjas, et “piltide” nägemiseks tuleb oma MSN-i kasutajanimega sisse logida. Peale sisenemist aga ei juhtu midagi. Pealtnäha. Taustal aga logib bot ise teie MSN-i kontole sisse ning hakkab seda lehte kergemeelse kasutaja MSN-i kontaktidele spämmima. Kõik nii, nagu kasutustingimustes (kui keegi neid lugeda viitsib) lubatud:

By using our service/website you hereby fully authorize TST Management, Inc to send messages of a commercial nature via Instant Messages and E-Mails on behalf of third parties via the information you provide us.

Kui  olete sellele leheküljele sattunud ja oma MSNi kasutajaandmed sinna trükkinud, siis õnneks pole teie arvuti tegelikult viirusega nakatunud.
Nuhtlusest lahtisaamiseks tuleb vaid MSNi parool ära vahetada. Seda saate teha aadressil www.hotmail.com: logite sisse ning valite alt reast “Account”. Avanenud lehel on keskel password ja taga nupp Change.

2 kommentaari to “Jälle üks MSNi parooliõngitseja”

 • Postitatud: mai 12th, 2008 14:36

  Sander

  Hotmailis salasõna muutmisest on kasu ainult siis, kui MSN Messengeri Hotmaili accoundiga kasutad. Vastasel korral tuleb minna http://login.live.com/login.srf ja muuta seal MSN/Live password.

  Ise sain tuttavalt selle lingi reede õhtul, loomulikul ei loginud sisse. Seejuures oli tegemist IT-alal töötava, IT-haridusega isikuga. Uskumatu naiivsus.

 • Postitatud: mai 12th, 2008 14:48

  eee

  imo lihtsam viis MSN-i parooli muuta:

  https://login.live.com/

  Paroolilähtestusteave

  Parool: ********** Muuda

Kommenteeri

NB! Kommentaarid, mille tekstis on rohkem kui üks URL, tuleb toimetajal spämmifiltrist käsitsi ära päästa.

Läbu ja ropendamine kustutatakse!

Arvutikaitse is proudly powered by WordPress