Tundmatu uss MSN-is

misfotos.jpg

Loomulikult ei teadnud mu MSN-i kontakt oma vahepealsest hispaaniakeelsest sõnavõtust midagi, tema saadetud arhiivis aga oli fail nimega misfotos7.jpg-www.myspace.com. Pealtnäha nagu Myspace’i fotogalerii, ent tegelikult .com-lõpuline käsufail, mis paigaldab arvutisse seni tundmatu troojalase. Mida see konkreetselt arvutis teeb ning kuidas seda eemaldada, ei tea hetkel veel ei mina ega viirustõrjujad, kuid soovitan tõsiselt pakutavat faili mitte alla laadida, avamisest ja käivitamisest rääkimata.

3 thoughts on “Tundmatu uss MSN-is”

  1. Üldiselt tasub kriitiliselt suhtuda ka nendesse failidesse, mida keegi heauskne sõber püüab saata. Kui ta ka ise on veendunud, et fail on korras, pole ka paha, kui enda arvutis on viirusetõrje, mis tollele saadetisele korra kriitiliselt peale vaatab.

  2. Leidsin just mingi paha asja oma arvutist. Asja nimi Backdoor.Jaan.I Teab ehk keegi, mis selle tegelase eesmärk on?
    Tänud 🙂

  3. Minult just selline kogemus et nagu mingi plika vottis msn uhendust saatis endast isegi pildi ja samasugust teksti ajas mulle vastu ning hiljem saatis ka mingeid kirju postkasti sama sisulisi nagu photoga, nuud siis mpistan et see oli mingi haige viiruse jagaja, Sest mingi kuu vast oli mul arvuti tuksis et pidid spetsialist juurde minema

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga